MAS Partnerství venkova, z.s. se také zapojila do kampaně www.regionysobe.cz, kterou zaštíťuje Národní síť místních akčních skupin. Jedná se o kampaň na podporu lokální ekonomiky, jejímž cílem je propojit lokální nabídku podnikatelů s místními konzumenty a turisty. 

Na webu si může každý vyhledat podnikatele podle kraje, území místní akční skupiny nebo zaměření podnikání : obchody a prodejny - potraviny a přírodní produkty - řemesla - rukodělné výrobky - služby - stravování a ubytování. Cílem není jen propagovat tisíce drobných regionálních producentů, ale vytvořit i unikátní databázi toho nejkvalitnějšího, co české regiony nabízí a co je třeba zachovat a podporovat. Web využijí nejen zákazníci z regionů, ale také miliony turistů, kteří stráví letošní léto v Česku. 

 

Pokud máte zájem o prezentaci svého podniku na webu regionysobe.cz, zašlete pomocí přiloženého dokumentu "Karta producenta" základní informace o Vašem podniku a také fotografie, které si přejete zveřejnit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my za Vás informace zveřejníme. Vše je zcela zdarma.

NSMAS partnestvi venkova sobe zmenšené