EKIS

Energetické konzultační a informační středisko (EKIS) naše MAS slavnostně otevřela v březnu 2012 a od této doby zde úspěšně provozuje bezplatné energetické poradenství. Jsou zde poskytovány konzultace nejen občanům, ale také podnikům a podnikatelům či zástupcům veřejné správy. Na činnost tohoto poradenského střediska čerpá MAS finanční podporu z Ministerstva průmyslu a obchodu.   

EKIS v roce 2017

Pravidelné bezplatné energetické poradenství je občanům, podnikatelům i zástupcům veřejné správy a samosprávy dispozici v roce 2017 opět každé pondělí a středu vždy od 13 do 17 hodin. Sídlo EKIS se nachází, stejně jako minulý rok, na Náměstí Republiky 1 v Blansku, v budově bývalého Okresního úřadu. Konzultační místnost je ve IV. poschodí, dveře č. 402.

Poradenské služby zde zajišťuje zkušená skupina odborníků v oblasti energetických úspor a zavádění inovativních technologií a postupů vedoucích ke zvýšení efektivnosti užití energie. Cílem EKIS je tedy především zvýšit povědomí veřejnosti o možnosti úspor energie.

Kromě osobních konzultací poskytuje EKIS poradenství také prostřednictvím internetové poradny i-EKIS. Dotazy lze zasílat pomocí on-line formuláře, který je dostupný zde.

 

Zadávání dotazů na i-EKIS

Internetová poradna i-EKIS

Vedle osobních konzultací poskytuje naše energetické konzultační a informační středisko - EKIS v Blansku (více informací o EKIS zde) také konzultace prostřednictvím internetové poradny i-EKIS. Jedná se ointernetové energetické konzultační a informační středisko. Stačí zaslat dotaz a vyčkat na odpověď od jednoho z našich odborných poradců.

Dotazy je možné posílat prostřednictvím on-line formuláře, který je dostupný na tomto odkazu:

ekis 


Slavnostní otevření EKIS v Blansku

Česká televize odvysílala reportáž o našem EKIS v Blansku

Česká televize Brno odvysílala ve své programu Události v regionech dne 26. března 2012 reportáž o provozu našeho EKIS v Blansku. 

Odkaz pro přehrání videa.

 

Reportáž z otevření EKIS

Odkaz na video z otevření EKIS v Blansku.