Seznam obcí MAS Partnerství venkova

Obec Starosta WWW E-mail
Borotín Ing. Zdeněk Toul www.obecborotin.cz starosta@obecborotin.cz
Cetkovice Mgr. Petr Horák www.cetkovice.cz cetkovice@cetkovice.cz
Deštná Tomáš Kraut www.obecdestna.cz obec.destna@tiscali.cz
Horní Poříčí Lenka Boháčová www.horniporici.unas.cz obec.horni.porici@worldonline.cz
Horní Smržov Ing. Petr Poláček www.hornismrzov.cz obec.horni.smrzov@tiscali.cz
Křetín Ing. Jan Halata www.kretin.eu obec.kretin@iol.cz
Lazinov Ing. Pavel Novotný www.lazinov.cz lazinov@tiscali.cz
Letovice Vladimír Stejskal www.letovice.net mu@letovice.net
Malá Roudka František Lizna www.malaroudka.cz mroudka@wo.cz
Míchov Libuše Filipová www.obecmichov.cz info@obecmichov.cz
Pamětice Jaroslav Staněk www.pametice.cz obec@pametice.cz
Petrov Ing. Marek Trzaskalik  www.petrov-obec.cz obec.petrov@seznam.cz
Prostřední Poříčí Bedřich Folkman www.prostredniporici.cz obec@prostredniporici.cz
Roubanina Petr Dvořáček www.roubanina.cz roubanina@roubanina.cz
Skrchov Věra Kolářová www.obec-skrchov.eu obec.skrchov@centrum.cz
Stvolová Oldřiška Kořístková www.stvolova.cz oustvolova@tiscali.cz
Sulíkov Hana Pokorná www.sulikov.cz ou.sulikov@seznam.cz
Světlá Ing. Jiří Cikánek www.obecsvetla.cz starosta@obecsvetla.cz
Šebetov Zdeněk Čížek www.sebetov.cz sebetov@sebetov.cz
Uhřice František Komínek www.uhrice.eu obec@uhrice.eu
Úsobrno Petr Komárek www.usobrno.eu obec.usobrno@seznam.cz
Vanovice Josef Pavlík www.vanovice.cz starosta@vanovice.cz
Velké Opatovice Ing. Kateřina Gerbrichová www.velkeopatovice.cz mesto@velkeopatovice.cz
Vísky Ing. Stanislav Kamba www.visky.cz visky@visky.cz
Vranová Ing. Rostislav Cichra www.vranova.info obec@vranova.info

 

Mapa obcí MAS Partnerství venkova

 

Území MAS Partnerství venkova v regionu

Aktuality
Co jsou integrované nástroje
Seznamte se s integrovanými nástroji, jedním z nichž je komunitně vedený místní rozvoj (CLLD).
Pozvánka na seminář
Pozemkové úpravy - zkušenosti s realizacemi, 31. říjen 2017, Kulturní dům, Křtěnovská 157, Olešnice
Místní akční skupiny pomáhají zkvalitnit život na venkově
Význam místních akčních skupin v kontextu ČR
Veletrh dotačních příležitostí také v Hradci Králové
4. října 2017 9:00–15:00
Veletrh dotačních příležitostí
14. září 2017, 9:00–15:00, Liberec
Náhodné fotografie
DSC_7365 DSC_7554 P1010611
Novinky e-mailem
EU